• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Bizi Şimdi Ara    Bizi Şimdi Ara

İstanbul Fayans Seramik Döşeme Fiyatları

İstanbul Genelinde Ve Tüm ilçelerinde Fayans Döşeme Ustası. Hizmeti Almak İçin, Ara +90 533 2482320  Ara +90 212 6762320 Whatsapp'tan Sor 
            
Şok Kampanya Kısa Bir Süreliğine Fayans İşçilik m2. Kare Fiyatı 75 TL Yerine Sadece 60 TL Bu Fırsat Kaçmaz.Yapılacak yer görülmeden fiyat verilemez” .

Fakat muhtemel fiyatlardan bahsedeceğim

aşağıda.Onun öncesinde bir iki hususu sizinle paylaşmak isterim.

(Fayans döşeme fiyatı 30, tl ile 25 tl arasında değişir.)

Galeri,spor salonu vs.. gibi 150-200 m2′den fazla düz ve geniş alanlar metresi 25 tl ile 30 tl arasında döşenir.

Bunun dışında ev dekorasyonunda fiyat metresinde 80 tl ‘ye kadar ulaşır.Bunu belittikten sonra aşağıdaki hususları da belitmeden geçmeyelim.

Malumdur ki uygulama yapılacak her yer birbirinden farklıdır.Bu farklı durumlar da fiyatlara her zaman etki eder.Usta yapılacak yeri görmeden fiyatı da bu nedenle veremez.Şayet ustamız yeri görmeden fiyat verirse işi yaparken birçok sıkıntıyla karşılaşabilir ve işinizi iyi yapmayabilir.Bazen de terkedip sizi gider.İşi bırakır.Bu nedenle işinize bakmadan ustadan fiyat istemeyiniz.


                  FAYANS SERAMİK ALIRKEN DİKKAT!Fayans seramik,ve yapıştırıcı harcı almadan önce mutlaka ustanıza danışınız ve daha sonra alışverişinizi yapınız.

                                   NEDENMI!

1 Yanlış malzeme alabilirsiniz

2 Kalitesiz seramik,fayans ve yapıştırıcı alabilirsiniz

3 ucuz malzeme size pahalıya satıla bilir

4 Eksik veya fazla seramik,fayans ve yapıştırıcı aldığınızda her iki durumda sizi sıkıntıya sokabilir malzeme eksik çıkarsa aldığınız ürünü malzemeciden bittiği kötü haberini alabilirsiniz bir diğeri malzeme aşırıca fazla almışsanız malzemeci bu ürünlerin iadesini almamazlık edebilir.