• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Bizi Şimdi Ara    Bizi Şimdi Ara

Ev Tadilatı Nasıl Yapılır

İstanbul'un Tüm Semt ve ilçelerinde Tadilat Hizmetimiz Devam Ediyor.
Tüm Tadilat ve Dekorasyon Uygulamalarında Geçerli olmak üzere %15'e varan İndirim Fırsatı.
Sizde Kampanyadan Yararlanmak İçin Hemen Arayın Fırsatları Kaçırmayın.


Ev Tadilat Nasıl Yapılır

Ev Tadilatını Nasıl Yapmalıyım?

Önce ne istediğine karar vermelisin. Evinin ve senin ihtiyaçların neler? Evin hangi bölümlerini yenilemen gerekiyor? Duvarları yaptırmalı mısın? Tesisatında problem var mı? Yer döşemelerinin yenilenmesi gerekiyor mu? Değiştirilmesi gereken parçalar var mı? Bunun için ev tadilat listesi yap ve komple ev tadilatı yapmak için ihtiyaç duyacağın işlemlere karar ver. İhtiyaç listesine göre en uygun malzemeleri araştırmalısın. Dekoratif zevkine ve bütçene en uygun malzemeleri bulmak kolay olmayabilir; yaşamını sürdürdüğün evine en yakışır zevkleri aramak keyifli olmalı. Dekoratif boyalar için en zevkli ürünleri görmek için Bi’Boya‘ya göz atailirsin.
 
Tadilat Nasıl Yapılır uygulama

Hayalini kurduğun komle ev tadilatı sürecinin en göz korkutan parçası, yıkım. Bunu iyice planlamalı ve en önce yaptırmalısın. Evinde açık mutfak mı istiyorsun? Odalardan birini büyütmek için pek de kullanmadığın diğer odayla birleştirecek misin? Yıkım yapılacak yerlere karar ver ve korkma. Evin, tam da senin ihtiyaçlarına göre şekil almalı.
 

Duvar Örme Onarım
Yıkım sürecinden sonra zorunlu bir aşama olarak, duvar kaplamalarını yaptırmalısın. Yıkım yaptırmış olmasan bile, komple ev tadilatı için duvarlarına bakım yaptırmak isteyebilirsin. Bu önemli bir aşama. Kaplamalarının güzel ve uzun ömürlü olması gerekir. Kimse kısa sürede dökülen kaplamalarla mutlu olamaz. İhtiyaçlarına ve zevklerine en uygun kaliteli malzemelerle kalıcı kaplamalar yaptırman gerekir.
 
Islak Zeminleri Döşemeleri
Sıra mutfak ve banyo zeminlerinin kaplatılmasına geldi. En zor kısımlarını atlatacağın bu aşamada komple ev tadilatı keyifli hale gelecek. Eğer tadilat sırasında evini kullanabilmek istiyorsan, mutfak ve banyo gibi hijyenin önemli olduğu yerlerin işini çabuk bitirmelisin. Ama aceleci davranma. İşin güzel ve doğru yapıldığından emin ol.
 
Alçı Sıva ve Boya Badana
Bunları zaten çoktan seçmiş olmalısın. Artık boya badana komple ev tadilatı için en keyifli aşamalara gelebilirsin. Buradan sonra evinin yeni hali gözünün önünde belirmeye başladıkça mutlu olacaksın. Yine de unutma! seçtiğiniz boya renk güzel görülmeleri kadar kaliteleri de önemli. Kolay silinebilir silikonlu su bazlı boya kullanman ileride işini çok kolaylaştıracak.
 
Yer Döşemelerinin Keyfini Çıkart
Yeni yer döşemelerin komple ev tadilatı sırasında son aşamalara kadar beklemeli. Sabırla bekledikten sonra artık tam zamanı. İhtiyaçlarına en uygun yer döşemelerinin itina ile yerleştirildiğiniden emin ol.
 
Yeni Montajlarını Mutlulukla İzle
Eğer mutfak ve banyo için değiştirdiğin ekipmanlar varsa, yeni ürünlerinin montajını izlerken mutlu ol. Artık bütün işler bitti ve komple ev tadilatı için hiç de o kadar korkman gerekmediğini anlayacaksın. Arkana yaslan ve yenilenmiş evinin tadına çıkar.